درباره ما

پشت صحنه در آن سوی

ما فراتر هستیم

شرکت ای فلکس، یک شرکت Digital Enterprise با ارائه‌ی خدمات در حیطه‌های وب و طرحی است که برای اولین بار در سال ۱۳۸۷ در امارات شروع به کار کرد. این شرکت در طول فعالیت بیش از یک دهه‌‌ای خود توانسته که از فراز و نشیب‌های فراوانی عبور نماید. در سال های ابتدایی، فعالیت خود را بر راه‌اندازی انواع سایت استارت‌آپ‌ها متمرکز کرده بود. تقریبا در همان دوران بود که شرکت ای فلکس توانست خود را در زمره‌ی اولین استارت‌آپ‌هایی قرار دهد که در زمینه‌ی تولید گروهی فعالیت می‌کنند. 

عاشقان دیجیتال

شرکت ای فلکس با گذشت زمان، توانست اعتماد بسیاری از شرکت های معتبر موجود در کشور امارات را کسب نماید. این شرکت در سال ۱۳۹۳ با توجه به شرایط اقتصادی سخت محبور به ادامه فعالیت خود در ایران شد. با توجه به اعتبار و پشتوانه اعضای گروه، شروع به توسعه‌ی خدمات خود در حیطه‌ی طراحی و تولید انواع وب سایت ها، کار های گرافیکی، فیلم و عکس های صنعتی گرفتیم.
امروزه شرکت ای فلکس با توسعه‌ی تیم خود توانسته که پروژه‌های مهمی را اجرا کرده و یا در دست اجرا داشته باشد. با توجه به آن که ای فلکس اهداف بزرگی را برای آینده‌ی خود در نظر گرفته‌است، هر روزه در حال بهبود کیفیت خدمات خود و تیمش است. برای آن که بتوانید از خدمات و امکانات شرکت ای فلکس مطلع شوید می‌توانید هم‌اکنون با ما تماس بگیرید.

تعدادی از مشتریان ما

ما برای آنها کار می کنیم

درخواست خود را با ما در میان بگذارید

ما در سریع ترین زمان با شما تماس می گیریم

[contact-form-7 id="4" title="فرم تماس 1"]